Osuszanie

Bezinwazyjne elektrofizyczne systemy osuszania

Bezinwazyjne elektrofizyczne systemy osuszania i zabezpieczania przeciwwilgociowego

Stosowana przez naszą firmę metoda osuszania polega na zastosowaniu austriackich systemów urządzeń do zwalczania i usuwania wilgotności murów- ścian wewnętrznych i zewnętrznych oraz zabezpieczania przeciwwilgociowego.

Urządzenia te pracują bez mechanicznej ingerencji w substancje osuszanej budowli (kamień, cegła, beton itp.). Urządzenia montuje się na stałe podczas normalnej eksploatacji budynku, bez względu na porę roku, w piwnicy lub na parterze- w miejscu centralnym tak, aby w promieniu działania znalazł się cały obiekt.

Systemy montowane są zazwyczaj powyżej strefy zawilgocenia.  Po osuszeniu obiektu urządzenia nadal działają spełniając rolę izolacji pionowej jak i poziomej, zapobiegając ponownemu zawilgoceniu budynku.  Pobierają one minimalną ilość energii elektrycznej, gdzie koszt eksploatacji wynosi około 1 zł. miesięcznie.

W przypadku zastosowania elektrofizycznego systemu osuszania murów, nie jest koniecznym wykonywanie dodatkowych izolacji pionowych, czy też poziomych, a roboty renowacyjne ścian wykonywane są dopiero po okresie osuszenia murów i w wielu wypadkach ograniczone jedynie do prac zapewniających wizualną poprawę stanu osuszanego obiektu, czyli malowania ścian, a roboty takie jak zbicie tynku, czy nałożenie drogich tynków renowacyjnych są po prostu zbędne.

Stosowane w procesie osuszania urządzenia są w pełni bezpieczne dla osób i zwierząt przebywających w polu ich działania, nie mają również wpływu na działanie innych urządzeń elektronicznych. Nie wytwarzają smogu elektromagnetycznego  i nie powodują skażenia chemicznego murów. Potwierdzeniem nieszkodliwości działania urządzeń są stosowne atesty i certyfikaty wystawiane przez główne instytuty badawcze w Polsce.

Zawsze dbamy o wysoki standard montażu oraz o to, aby produkty służące do realizacji celu spełniały najwyższe wymagania jakościowe. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, aż do całkowitego osuszenia obiektu i utrzymania jego prawidłowych parametrów.   

Przy zastosowaniu elektrofizycznego systemu osuszania murów eliminowane są uciążliwe i kosztowne roboty budowlane: nie wykonuje się odwiertów (otwory o średnicy 30 mm co 10-15 cm), nie stosuje się żadnych środków chemicznych, nie ma potrzeby wykonywania wykopów wokół budynku.

Gwarancja!

Na zamontowane systemy udzielamy 25-letniej gwarancji i gwarancji osuszenia obiektu do naturalnej wilgotności materiału budowlanego, w skrajnych przypadkach w okresie do 3 lat, pod rygorem zwrotu pełnej zapłaconej kwoty.

W przypadku zamontowania naszych systemów otrzymują Państwo nie tylko urządzenia osuszająco- zabezpieczające, ale również pełen serwis i doradztwo naszych konsultantów polegające na wykonywaniu badań stopnia zawilgocenia i określaniu terminów, w których można dokonywać poszczególnych prac, które planuje inwestor w okresie 3 lat lub do czasu pełnego osuszenia budynku.

Koszt wdrożenia naszych systemów jest dużo niższy niż tradycyjne prace. Każdy system jest dobierany indywidualnie do budynku i jego cena zależna jest od wielkości budynku, grubości murów, stopnia i wysokości zawilgocenia, stopnia zasolenia ścian oraz działania wód gruntowych na ściany budynku.

Do Państwa dyspozycji są nasi konsultanci i technicy, dysponujący niezbędną wiedzą i długoletnim doświadczeniem.

Masz problem z wilgocią? DZWOŃ

Kontakt

Adres

Centrum Instalacji Sanitarnych
i Elektrycznych SKORPION
Ciermięcice 39/2, 48-100 Głubczyce

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

kom. 604 312 725
kom. 516 545 747

tel./fax.: 77 485 27 38

Szybki kontakt

Galeria